środa, 24 czerwca 2026

"Dzień objawienia"

kocham Stevena Spielberga za "ET" i Indianę więc zależało mi na obejrzeniu tytułowego filmu w kinie, bo to fantastyka czyli mój ulubiony gatunek i podobało mi się... wprawdzie scenariusz jest infantylny a mówiąc dosadniej głupi, efekty specjalne są słabe a zakończenie idiotyczne ale uwielbiam filmy o kosmitach i w ogóle nie odczułem, że produkcja trwała 2.5h więc polecam dla tych co lubią science - fiction.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz