dziś zabrałem Synów na tytułowy film i byłem pełen obaw czy twórcy utrzymają wysoki poziom z poprzednich części ale przeżyłem pozytywne zaskoczenie, bo produkcja jest świetna, pomysłowa, śmieszna i interesująca, Chłopcy są bardzo zadowoleni a ja gorąco polecam ten film!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz