poniedziałek, 22 czerwca 2026

bukmacherzy

moje zainteresowanie Mundialem bez naszej reprezentacji jest bliskie zeru więc w celu wzbudzenia w sobie jakichkolwiek emocji obstawiam mecze za drobne sumy ale słabo mi to idzie i jestem na minusie ale tak już jest skonstruowany ten system, że nie opłaca się obstawiać murowanych faworytów, bo przez podatek nawet w razie wygranej dostanie się mniej pieniędzy niż się włożyło więc rzeźbię jakieś akumulacje, które się nie sprawdzają i możliwym jest, że po prostu nie znam się na futbolu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz