popieram rozwiązania ekologiczne ale jak to zwykle bywa w Polsce wielka reforma jaką bez wątpienia jest system kaucyjny została fatalnie wprowadzona, bo moim zdaniem powinno być więcej automatów recyklingowych i powinny być ustawione w miejscach publicznych a nie tak jak jest u nas, że trzeba wchodzić do środka sklepu aby oddać butelki... a nam się nie chce chodzić do sklepu więc nasze mieszkanie tonie workach z plastikiem i dziś celem dnia było opróżnienie balkonu z butelek - trochę kicha poświęcać na taka prozaiczną czynność sobotę ale nie narzekałem na odpoczynek, bo miałem ciężki tydzień w pracy a na dworzu panował dziś upał ale aby uratować dzień byliśmy jeszcze na spacerze i w pizzerii.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz